Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Офіційний старт всеукраїнського конкурсу пілотних громад на участь у проєкті “Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: iTree4UA” оголошується відкритим!

Ви активна громадська організація, якій не байдужа доля дерев вашої ОТГ? Ви розумієте навіщо потрібна інвентаризація зелених насаджень? Маєте мотивацію зробити вашу громаду кращою?

Тоді залюбки запрошуємо до співпраці  та чекаємо на вашу заявку!

Ми шукаємо об’єднані територіальні громади, які:

  • представляють різні регіони України (Схід, Захід, Південь та Центрально-північний регіон);
  • об’єднують населені пункти різного типу (село, селище міського типу, місто);
  • мають активну налагоджену міжсекторальну співпрацю (місцева влада, бізнеси, громадський сектор тощо);
  • додатково вітається наявність затверджених програмних документів щодо поводження з зеленими насадженнями та/або впроваджена інтерактивна (відкрита для громадськості) система інвентаризації зелених насаджень в принаймні одному населеному пункті громади.

За результатами конкурсного відбору визначається не менше трьох пілотних громад в різних регіонах України, які отримають субгрант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 5000 (п’ять тисяч) доларів США у гривневому еквіваленті за курсом НБУ на момент перерахування коштів. 

Усі деталі щодо участі ви знайдете у Положенні про проведення конкурсного відбору 

УВАГА! Кінцевий термін для подання заповнених анкет-заявок 28 лютого 2022 року.

 

Публікація результатів конкурсного відбору відбудеться 10 березня 2022 року на офіційному сайті ГО УЕК “Зелена Хвиля”: https://ecoclubua.tk/ у розділі “Наші новини”, а також на офіційній Фейсбук-сторінці організації: https://www.facebook.com/ecoclubua

З усіх питань, що стосуються участі у конкурсному відборі проєкту звертайтеся на електронну адресу: yevheniia.mykytianska@ecoclubua.tk

Чекаємо на ваші заявки та бажаємо успіху!

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США) та Агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *