Про сайт

Зелена Хвиля – це сайт екологічних новин та спільнота людей, які прагнуть поширювати принципи сталого розвитку у всіх сферах суспільного життя, підтримуючи тим самим розвиток конкурентної та ефективної української держави.

Інтернет-проект Зелена Хвиля розпочинав своє існування як інтернет-сторінка студентської екологічної організації Екоклуб Зелена Хвиля, тому Зелена Хвиля – це передусім клуб, спільнота.

ЯКІ ВИГОДИ ОТРИМУЮТЬ ЧЛЕНИ НАШОЇ СПІЛЬНОТИ?

Перш за все, Зелена Хвиля – це можливість першим дізнаватися про ключові екологічні новини та отримувати найактуальнішу інформацію про розвиток екологічних технологій, пріоритети екологічної політики та екологічні ініціативи бізнесу.

По-друге, Зелена Хвиля – це джерело корисних порад, які допоможуть Вам зробити свій вплив на довкілля меншим та більш ефективно використовувати природні ресурси. Зверніть увагу на поради з економії пального, води, електроенергії, тепла та інші корисні поради з розділу “Кожен з нас“.

По-третє, Зелена Хвиля – це досвід: досвід експертів, яких ми запрошуємо для проведення онлайн-конференцій, та досвід всіх наших читачів, яким Ви можете обмінюватися на сторінках сайту.

Нарешті, Зелена Хвиля – це можливість знайти омріяну роботу у нашій рубриці “Вакансії”.

Що ми розуміємо під Зеленою Хвилею?

Зелена Хвиля в економіці та бізнесі – це екологічна відповідальність бізнесу, врахування екологічного критерію при розробці економічної політики, розвиток ринку дружніх до довкілля товарів та послуг.

Зелена Хвиля в політиці – це надання належного значення природоохоронному фактору при розробці стратегічних програм та нормативних актів, контроль за виконанням екологічного законодавства, активна участь у міжнародному русі із захисту довкілля.

Зелена Хвиля в освіті та науці – це розробка та впровадження системи екологічної освіти, активізація наукових досліджень в галузі охорони довкілля, створення умов для якісної освіти та професійного зростання молодих природоохоронців.

Зелена Хвиля в побуті – це внесок кожного з нас в охорону довкілля, легкі зусилля та зміни в поведінці, які можуть принести вагомі результати.

Зелена Хвиля  в культурі та релігії – це розвиток екологічного мистецтва у всіх його можливих проявах, залучення потенціалу релігії для популяризації природоохоронних ідей, поширення екологічної етики.

Реалізація всіх цих напрямів забезпечить наше право й права майбутніх поколінь на чисте і безпечне довкілля та забезпечення своїх потреб, дозволить поширити нові методи виробництва, нові звички споживання та сформувати іншу свідомість Людини. Реалізація всіх цих напрямів потребує потужної інформаційної підтримки, створення багатого та продуктивного інформаційного середовища, частинкою якого й стане інтернет-проект «Зелена Хвиля».

Інтернет-проект Зелена Хвиля розпочинав своє існування із кількох незграбно зверстаних сторінок…

Зелена Хвиля

Такою була Зелена Хвиля у 2007 році…

Але разом з тим, інтернет-проект Зелена Хвиля, як і вся студентська організація Екоклуб Зелена Хвиля, розпочиналися із бажання: бажання змінювати щось на краще, бажання діяти та бажання розвиватися. Ми зростали та ставали кращими з року в рік.

Зелена Хвиля

Зелена Хвиля у 2009

І зараз ми прагнемо розвиватися, аби приносити більше користі нашим читачам. Ми відкриті до співпраці та до конструктивної критики, ми відкриті до Ваших думок та відгуків на інформацію у формі коментарів чи листів; ми не прагнемо нав’язати свій погляд на події чи процеси, натомість – хочемо чути Ваш. Пишіть нам на web [at] ecoclubua.com