Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

3-5 липня вчителі та представники громадських організацій зберуться у м.Косів на семінар, щоб обмінятися досвідом роботи у школах щодо теми зміни клімату та спробувати на собі інтерактивні навчальні матеріали. Семінар має на меті допомогти небайдужим освітянам-активістам у їх роботі зі школярами, а саме – дати можливість обмінятися досвідом у напрямку “чому навчати?” і “як навчати?” у питаннях зміни клімату.

Н.П. Дементієвська,  співробітник Інституту інноваційних технологій і засобів навчання НАПН України, познайомить учасників з методами, як розвивати в учнів критичне мислення та як його використовувати при оцінці ресурсів інтернету з питань клімату. Детальніше про експерта та матеріали можна дізнатися тут.

Н.А. Пустовіт, к.пед.н., співробітник Інститут проблем виховання НАПН  України покаже як використовувати інтерактивні методи навчання на уроках, а учасники зможуть на собі спробувати ефективність таких методів.

Крім того, учасники познайомляться з комплектами методичних матеріалів Зелений пакет і SPARE, спробують зіграти й отримають примірники рольової гри Рибний бізнес /та сама Fishbanks , розроблена проф.Денісом Медоусом/,  а також у ігор, розроблених раніше учасниками семінару – Зелений менеджер та Екологіка.

загруженное

ПРОГРАМА семінару тут

Захід проводиться Екоклубом Зелена Хвиля спільно з НЕЦУ та Робочою групою з питань зміни клімату в рамках проєкту “Форум східних країн з кліматичних змін” за підтримки Європейського союзу, Австрійського Червоного Хреста, Австрійської Агенції з Розвитку та Всесвітнього фонду природи.

За додатковою інформацією звертайтесь до Анни Жовтенко 067-993-7929

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *