Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Keep Cool – настільна гра з міжнародних кліматичних перемовин, розроблена у Потсдамському інституті досліджень впливів клімату (Німеччина) у 2004

Гра подорожує Європою вже більше 10 років та є дуже популярною серед школярів/ок, молоді та дорослих.

Вже більше трьох місяців Keep Cool Mobile подорожує українськими громадами, адже ГО УЕК “Зелена Хвиля” є координатором проєкту Keep Cool Mobile в Україні.

17 грудня відбулася настільна гра разом з волонтерами та волонтерками проєкту Keep Cool. Вийшла чудова та динамічна зустріч!

Потрібно було домовлятися задля досягнення політичних цілей, що виявилося не дуже просто. Іноді виходило колективно будувати кліматичну політику, а іноді доводилося приймати поодинокі рішення, щоб врятувати Всесвіт. Гра моделює ситуацію, що напсправді відбувається у світі.

Колективно вирішили, що настільна версія – це можливість навчитися перемовинам та тонкощам у політичному спілкуванні.

Більше про гру – на сайті розробників.

Як грати – відео-інструкція (англійською мовою) за посиланням.

Детальніше про інші екологічні ігри можна дізнатися за посиланням.

З питань замовлення ігрового набору “Keep Cool” пишіть / дзвоніть нам:

contact@ecoclubua.tk

+38 063 631 06 28 Євгенія

Keep Cool Mobile – благодійний проєкт, що фінансується “Federal Foreign Office of Germany”, виконується ГО «Ековізіо» (Молдова) і університетом Гумбольта (Берлін) Humboldt-Universität zu Berlin. Координатор проєкту в Україні – ГО «Український екологічний клуб «Зелена Хвиля». 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *