Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11


COP16 – позиція США на конференції зі зміни клімату в Канкуні
COP16 – позиція США на конференції зі зміни клімату в Канкуні. Фото adoptanegotiator.org

У перший день кліматичного саміту в Канкуні відбулася прес-конференція представників американської делегації, на якій було озвучено основні положення позиції США на кліматичних переговорах.

Керівник делегації, Джонатан Першінг (Jonathan Pershing), відзначив, що досягнення збалансованого пакету рішень є цілком реальним для нинішньої кліматичної конференції. США ще раз наголосили, що в Канкуні мають бути остаточно зафіксовані та затверджені досягнення минулого саміту у Копенгагені. Важливою домовленістю минулорічної конференції була згода розвинутих країн та країн, які розвиваються, реалізовувати заходи із боротьби зі зміною клімату у прозорий спосіб, а також домовленості щодо фінансування заходів із адаптації до змін клімату та подолання наслідків змін клімату у найбільш вразливих країнах.

Керівник делегації підтвердив готовність США скоротити викиди парникових газів на 17% у порівнянні з 2005 роком до 2020 року, а також розпочати вже у 2010 податковому році фінансування заходів із боротьби зі зміною клімату в обсязі 1,7 мільярдів доларів. Серед чинників, які можуть допомогти США досягти зазначених цілей скорочень викидів, Джонатан Першінг відзначив досягнення в технологіях видобування сланцевого газу та перспективи заміщення ним вугілля.

Крім того, пан Першінг також відзначив, що важливим кроком для досягнення загального успіху переговорів будуть домовленості між США та Китаєм, і зауважив, що їх делегація вела активні перемовини з представниками Китаю протягом останнього часу й досягла прогресу у погодженні ряду суперечливих питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *