Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Крістіана Фігуерес (Christiana Figueres), виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату,
Крістіана Фігуерес (Christiana Figueres), виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату,

Виконавчий секретар Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату, Крістіана Фігуерес (Christiana Figueres), сьогодні на прес-конференції заявила, що досягнення успіху на конференції зі зміни клімату у Канкуні можливе за умови, якщо країни підуть на компроміс.

“Канкун має стати наступним вагомим кроком на шляху до рішення проблеми зміни клімату“, – висловила сподівання на успіх переговорів пані Фігуерес. Країни мають знайти баланс між власними очікуваннями та очікуваннями інших учасників переговорів, аби переговори в Канкуні мали позитивний результат. Саме компроміс є основою успіху будь-яких багатосторонніх переговорів, тому саме компроміс має зрушити з місця складні кліматичні переговори.

Уряди країн мають всі шанси досягти домовленостей у питаннях адаптації до змін клімату, передачі технологій, ролі лісів, а також створити новий фонд, який стане основою для довгострокового фінансування боротьби зі зміною клімату. Разом з тим, виконавчий секретар РКЗЗК ООН відзначила значні політичні розбіжності, які ще мають бути подоланими. Зокрема, це стосується долі Кіотського протоколу та національних цілей зі зниження викидів парникових газів, що були озвучені різними країнами.

“Зміна клімату – це найбільший довгостроковий виклик для людства, але разом з тим – це найбільша можливість”, – підсумувала пані Фігуерес. Активні та ефективні дії у боротьбі зі зміною клімату дозволять в майбутньому вирішувати інші важливі соціальні, економічні та природоохоронні проблеми, перед якими постають багато країн світу.

Читайте також:

Позиція України перед кліматичними переговорами в Канкуні залишилася незмінною

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *