Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Ми підготували добірку фільмів на екологічну тематику, які цікаво подивитися всією родиною!

  • «Дім: побачення з планетою», 2009 – унікальний документальний фільм про красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 країнах світу,
  • «Більше ніж мед», 2012 – документальний фільм про життя бджіл та їх масову гибель в останні роки по всьому світі. Автор фільму описує небезпеки, які стоять перед нами при втраті бджіл.
  • «Океани», 2009 – документальний фільм про красу і загадки океанів. Стрічка відкриває завісу таємниць дивовижного підводного світу, донині досконало не вивченого людством.
  • “Земля: Життя без людей”, 2008 – приголомшливий фільм, жваво і яскраво представляє на перший погляд немислиму ситуацію – існування нашої планети без основного перетворюючого фактора, людей.
  • «ВОЛЛ-І», 2008 – фантастичний мультфільм дії якого розгортаються в далекому майбутньому, коли Земля стала непридатна для життя і люди були змушені її залишити. Єдиний, хто залишився на планеті – це робот ВОЛЛ-І.

Всі фільми доступні у вільному інтернеті українською мовою.

Більше цікавих відео і фльмів можна знайти також у нашій рубриці “Корисні ресурси”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *