Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У 2021 році ми з’ясували 4 основних причини гри в настолки за версією українців та українок. 

Причина № 1: спосіб проведення дозвілля

Просто гортати стрічку смартфона – сумно та неактуально, тим паче, коли поряд є коло друзів та близьких. Не варто втрачати цього дорогоцінного часу. Пограйте в настолку та проведіть його весело та корисно!

Причина № 2: отримання позитивних емоцій

Позитивні емоції та сміх – це найкращі провокатори гормонів щастя! Природа вирішила, що сміх збільшує викид гормонів ендорфінів, які й викликають щастя, задоволення. 

Все просто: будьте щасливими частіше, навіть просто граючи в настільні ігри.

Причина № 3: спілкування з людьми

Щоденна метушня та робочі процеси не завжди дозволяють просто поспілкуватися та відволіктися на інші справи. Зробіть це з користю та візьміть на допомогу улюблену настільну гру!

Причина № 4: інтелектуальний розвиток та нові знання

Як часто ви задумувалися над тим, які настолки крім «Мафії», «Монополії», «Уно» та ще кількох відомих всім бувають?

Насправді їх превелика кількість! Якщо правильно визначити коло ваших інтересів, то настільна гра точно стане у нагоді та додасть нових знань до вашого арсеналу.

Наші настільні екологічні ігри вже зачекалися на вас тут: https://ecoclubua.tk/nastilni-ekologichni-igry-ta-metodychni-materialy-z-ekoosvity/

Знаходьте вільний час та грайте з друзями!

Читайте дослідження, проведене агенцією «Info Sapiens» на замовлення ГО УЕК “Зелена Хвиля”: “Оцінка потреб у використанні екологічних ігор”).

За консультаціями та з питань придбання ігор звертайтесь до нас: contact@ecoclubua.tk

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *