Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Команда ГО “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля” за підтримки U.S. Forest Service у партнерстві з The Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США), розробила програму Академії, яка має на меті озброїти учасників знаннями та практичними навичками щодо інвентаризації, оцінки екосистемних послуг, збереження та сталого управління зеленими зонами, а також ознайомити із набором інструментів i-Tree для адаптації громад до змін клімату.

 

Для кого підійде навчання в Академії?

 

Ми будемо раді бачити будь-кого в нашій Академії, хто цікавиться інвентаризацією та збереженням зелених зон, оцінкою їх екосистемних послуг, адвокацією збереження дерев та зелених зон, адаптацією до змін клімату та стихійних лих у громадах тощо. 

 

Особливо цікавим та корисним буде навчання для представників органів місцевого самоврядування, комунальних служб, малого бізнесу, НГО, активістів, освітян тощо. 

 

Навчання в Академії допоможе краще зрозуміти всі вигоди, які громади отримують як від окремих дерев, так і цілих зелених насаджень. 

 

Студенти Академії отримають практичні навички роботи з інструментами  i-Tree, які допоможуть у сталий спосіб створювати, доглядати та зберігати зелені насадження, ефективніше впроваджувати заходи із адаптації до змін клімату та стихійних лих у громадах. 

 

Академія також буде цікава освітянам для залучення дітей та молоді до практичної діяльності щодо збереження куточків природи у громадах, кращого розуміння природи, а також розуміння взаємозв’язку між добробутом людини та збереженням зелених насаджень.

 

Як буде відбуватися навчання в Академії?

 

Навчання у Всеукраїнській Академії  i-Tree4UA буде відбуватися у вигляді серії вебінарів, консультаційних зустрічей та самостійної роботи студентів Академії, зокрема це включатиме організацію та проведення інвентаризацій дерев та зелених насаджень у своїх громадах та подальшу підготовку звітів, проведення інформаційної кампанії про отримані результати.

 

Сумлінні учні  отримають сертифікати. А 10 найуспішніших випускників отримають набори із матеріалами та інструментами для проведення інвентаризації у власних громадах.

 

Зареєструватись на навчання можна тут

Реєстрація на курс триватиме до 15.05.2023 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *