Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

12 квітня о 18.00 відбудеться онлайн-вебінар “Війна та відходи”.

Що робити з відходами в умовах війни? Які дії може зробити кожен, щоб полегшити управління побутовими відходами у своєму населеному пункті?

З початком війни українські міста стикаються все з більшою кількістю викликів. Один з них – поводження з відходами в умовах обмежених можливостей роботи комунальних служб  

Ми будемо говорити про найважливіші речі  щодо поводження з побутовими відходами: що має сенс робити кожному/кожній за можливості. Також торкнемося теми утилізації коктейлів Молотова, бо їхній вміст є шкідливим для довкілля. Поділимось досвідом Львова щодо зменшення відходів одноразового посуду у містах, що стане в пригоді й іншим містам, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Спробуємо розібратись з ситуацією з відходами на складах гуманітарної допомоги та інші нові виклики у цій сфері, які є наслідком війни.

Зустріч відбудеться для всіх зацікавлених!

У коментарях до анонсу та у формі реєстрації ставте питання, які вас турбують, і ми разом пошукаємо на них відповіді під час вебінару.

Спікерка зустрічі: Ірина Миронова – виконавча директорка Zero Waste Lviv.

Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *