Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У вересні 2021 року ми розпочали проєкт “Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: iTree4UA”, що має на меті забезпечити повну функціональність інструменту i-Tree Есо для повноцінного використання в усіх громадах України задля оцінки екосистемних послуг дерев у кількісному та грошовому виразі.

Під час стартового семінару нам вдалося долучити зацікавлених учасників та учасниць з різних громад України до обговорення цієї важливої теми та презентувати проєкт (матеріали за посиланням).

 

10 грудня відбулася презентація Всеукраїнського конкурсу пілотних громад проєкту iTree4UA, яка зібрала понад 20 учасників та учасниць навколо питань інвентаризації зелених насаджень та оцінки екосистемних послуг дерев за допомогою інструменту i-Tree Есо.

 

Під час заходу були презентовані:

З усіма матеріалами семінару можна ознайомитися та завантажити за цим посиланням. 

ВАЖЛИВО!

20 січня 2022 року ми оголосимо ОФІЦІЙНИЙ старт відбору пілотних громад для участі в проєкті «Прозора та партисипативна система інвентаризації зелених зон в Україні: iTree4UA» та додамо перелік необхідних документів та анкет-заявок для участі.

Слідкуйте за інформацією!

Якщо після перегляду матеріалів у вас залишилися питання, пишіть нам: yevheniia.mykytianska@ecoclubua.tk

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США) та Агентством сприяння сталого розвитку Карпатського регіону “ФОРЗА”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *