Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Вчора в житті ГО УЕК “Зелена Хвиля” відбулася дуже важлива подія: “Науковий вебінар з оцінки екосистемних послуг дерев за допомогою інструменту i-Tree Eco”.

Вже багато місяців ми спільно з US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США) працюємо над масштабуванням додатку для оцінки екосистемних послуг i-Tree Eco в Україні!

Наразі – це вдалий та цікавий досвід! Вже чотирьом громадам України вдалося провести пілотні інвентаризації та оцінити екосистемні послуги близько 1000 дерев силами 250 волонтерів. І це тільки початок!

До заходу були запрошені українські та американські партнери проєкту.
Загалом нам вдалося залучити більше 30 людей з різних міст України: Одеси, Харкова, Києва, Ужгороду, Черкас, Вінниці та ін.

Також до вебінару долучилися і зацікавлені колеги з Бангладешу, Вашингтону, Мехіко, Тбілісі, щоб перейняти досвід та отримати нові знання.

Серед запрошених спікерів Dr. Jason Henning, Research Urban Forester at The Davey Tree Expert Company and USDA Forest Service, який коротко розповів про оцінку екосистемних послуг за допомогою інструменту i-Tree: 

  • які методи, підходи та моделі оцінки екосистемних послуг використовуються в i-Tree-Eco  , а також чому саме i-Tree-Eco є одним з найбільш ефективних, гнучких та широковживаних інструментів для оцінки екосистемних послуг в усьому світі.
  • презентація доступна за посиланням.

Alexis Ellis, Biological Scientist of the Forest Service говорила про підходи щодо застосування та впровадження інструменту i-Tree у різних країнах та їхній досвід, зокрема розповіла на прикладі України як i-Tree-Eco стає доступним у всьому світі та які регіональні дані необхідні для використання програми.

Дмитро Бідолах, професор кафедри лісового і садово-паркового господарства Бережанського агротехнічного інституту виступив з доповіддю про стан інвентаризації зелених насаджень в Україні та перспективи оцінювання їх екосистемних послуг.

Презентація доступна за посиланням.

Учасники та учасниці вебінару змогли поставити питання спікерам та спікеркам.

Дякуємо усім і спікерам, і учасникам за інформативні презентації, цікаві питання та жваві дискусії!

Переглянути запис вебінару ви зможете на нашому ютуб-каналі:

Проєкт i-Tree4UA здійснюється за фінансової підтримки US Forestry Service International Programs у партнерстві з Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *