Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Департамент екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА з допомогою IT-волонтерів розробив сайт з інформацією про якість повітря в Дніпропетровській області – eco.dp.gov.ua.

Сайт містить дані 20 пунктів спостережень за станом забруднення атмосферного повітря в містах Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ та Кривий Ріг.

Якість повітря Дніпропетровської області

Дані кожного пункту спостереження вказана інформація про концентрацію забруднюючої речовини, для якої здійснюється вимірювання на даному пункті, а також затверджена гранична допустима концентрація для даної речовини.

Якість повітря в Дніпропетровській області
Статистика концентрації двоокису азоту

У розділі “Статистика” для кожного з міст представлена інформація про концентрацію пилу, двоокису сірки, оксиду вуглецю, оксидів азоту, аміаку, фенолу та формальдегіду.

Перевищення гранично допустимої концентрації двоокису азоту
Перевищення гранично допустимої концентрації двоокису азоту

Сайт працює в тестовому режимі і буде вдосконалюватися. За інформацією розробників, вже найближчим часом на карті будуть позначені 25 найбільших забруднювачів повітря області, а також додана інформація про їх річні валові викиди в атмосферне повітря.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *