Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Компанія Атмосфера встановила в м. Херсон сонячну електростанцію на даху багатоквартирного будинку.

Ініціатором проєкту був один з мешканців будинку. Для реалізації проєкту та отримання додаткового доходу за зеленим тарифом для домогосподарств довелося вирішувати ряд юридичних питань. Власник сонячної електростанції підписав з ОСББ договір про оренду даху на 49 років, що дало змогу укласти договір з Херсонобленерго на продаж електроенергії за зеленим тарифом.

З огляду на те, що подібний проєкт реалізується вперше, процес підписання договору затягнувся на 3 місяці.

В Херсоні встановлено сонячну електростанцію на даху багатоквартирного будинку
В Херсоні встановлено сонячну електростанцію на даху багатоквартирного будинку. Фото компанії Атмосфера

На першому етапі встановлено 10 монокристалічних фотомодулів Abi-Solar номінальною потужністю 190 Вт кожен. Роботу сонячної станції також забезпечує гібридний інвертор Abi-Solar HT потужністю 3 кВт та 4 акумуляторні батареї ємністю 200 ампер-годин кожна.

Монтаж обладнання на налагоджувальні роботи виконували компанія Атмосфера Херсон.

Потужність сонячною електростанції – 1,9 кВт, однак в майбутньому планується розширення потужності до 9 кВт, що відповідає потужності, вказаній в договорі на користування електричної енергії для квартири.

Сонячна електростанція вироблятиме електричну енергію для власних потреб домогосподарства та постачатиме надлишок в електричну мережу за зеленим тарифом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *