Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Потенціал використання сонячної енергії для виробництва електроенергії в Україні, який досить високо оцінюють експерти, набуває практичного втілення: розвиток сонячної енергетики віднесено до пріоритетних національних проєктів, а восени 2010 року було введено в експлуатацію першу сонячну електростанцію України.

Станом на серпень 2013 року потужність збудованих сонячних електростанцій України, за нашими оцінками, сягнула вже близько 572 МВт. Потужність проєктів, які нині знаходяться в розробці на різних стадіях, перевищує 1 ГВт.

Які компанії прийматимуть участь у будівництві сонячних електростанцій в Україні? Де й скільки їх буде побудовано? Для відповіді на ці питання Зелена Хвиля презентує карту потенційних проєктів будівництва сонячних електростанцій в Україні (на карті вказано орієнтовне розташування сонячних електростанцій).

Карта постійно оновлюватиметься. Маєте інформацію про нові проєкти? Надсилайте нам! Маєте доповнення? Пишіть на web [at] ecoclubua.com.

Читайте також коментарі Дмитра Лукомського про сонячну енергетику в Україні.

5 коментарів

  1. вже працюємо над цим – можете ділитися інформацією!

  2. дивлячись на італійський досвід махінацій з зеленими тарифами та фіктивне будівництво, є запитання: а хтось бачив щоб станції Клюєва реально працювали? Не те щоб не вірю, але якось все підозріло. Чи дійсно потужність рівна заявленій, чи чесно йде оплата по зеленому тарифу і таке інше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *