Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Як повідомляла Зелена Хвиля, компанія Рентехно планує збудувати на півдні  Вінницької області сонячну електростанцію загальною потужністю 1,8 МВт. В минулу п’ятницю під час міжнародного інвестиційного форуму “Таврійські горизонти”, що проходив у Новій Каховці на Херсонщині, представники компанії оголосили про закінчення монтажу та введення в експлуатацію першої черги сонячної електростанції із піковою встановленою потужністю обладнання 250 КВт.

Компанія Рентехно ввела в дію першу чергу сонячної електростанції у Вінницькій області
Компанія Рентехно ввела в дію першу чергу сонячної електростанції у Вінницькій області

В проєкті були використані сонячні панелі компанії, яка входить в першу п’ятірку світового рейтингу виробників, а силове обладнання і кабелі для сонячної електростанції вироблялися в Європі.

Власником електростанції є вітчизняний інвестор, а компанія Рентехно розробила технічне рішення сонячної електростанції загальною плановою потужністю 1,8 МВт, виконала підбір і організувала постачання обладнання, а також здійснювала технічний нагляд за будівництвом і виконувала фінальні налагоджувальні роботи на об’єкті. Постачання обладнання було здійснене спільно з ізраїльською компанією Sunelectra, яка є стратегічним партнером Рентехно на ринку сонячної енергетики України.

Сонячна електростанція на півдні Вінницької області буде змонтована в декілька стадій. Монтаж наступних 321,5 кВт планується завершити в перших числах жовтня.

Перша черга сонячної електростанції компанії Рентехно у Вінницькій області
Перша черга сонячної електростанції компанії Рентехно у Вінницькій області

Крім того, генеральний директор компанії Рентехно, Євгеній Ладнич, під час прес-конференції на інвестиційному форумі «Таврiйські горизонти: привабливість, співпраця, інвестиції, економічний розвиток» оголосив про наміри компанії реалізувати кілька проєктів на території Херсонської області. Всього компанія планує запустити кілька проєктів сонячних електростанцій загальною потужністю 11 МВт на території Скадовського та Генічеського району області.

Компанія Рентехно планує будувати сонячні електростанції і на території Херсонської області
Компанія Рентехно планує будувати сонячні електростанції і на території Херсонської області

Проєкти інших сонячних електростанцій України дивіться на карті Зеленої Хвилі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *