Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

На очисних спорудах львівського водоканалу збудують станцію для виробництва біогазу з подальшою генерацією теплової та електричної енергії.

Загальна вартість проєкту становить 31,5 млн євро. Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кредит в розмірі 15 мільйонів Євро, Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO) додатково прокредитує проєкт на суму 5 млн Євро, а ще 7,5 мільйонів євро будуть надані у вигляді гранту  Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля. Власний внесок Львівводоканалу оцінюється в розмірі 4 мільйонів євро (12,7% від вартості проєкту).

Біогазова станція складатиметься із метантенків для зброджування надлишкового мулу каналізаційних очисних споруд та когенераційної установки для виробництва теплової і електричної енергії. Біогазова станція вироблятиме близько 39,4 мільйонів кВт год електроенергії на рік.

Електрична та теплова енергія буде використовуватися для потреб каналізаційних очисних споруд.

На сьогодні в Україні працює близько десяти біогазових станцій, більшість з яких використовує звалищний газ полігонів твердих побутових відходів.

За матеріалами Львівводоканалу та ЄБРР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *