Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Мережа Глобального договору за підтримки компанії «Ернст енд Янг» та Українського екологічного клубу “Зелена Хвиля” 1-го листопада 2011 успішно провела відкритий воркшоп «Зелений офіс» для адміністративного персоналу компаній.

Під час воркшопу, в якому взяли участь 45 учасників, обговорювалися практичні кроки до запровадження принципів зеленого офісу.

Нижче до уваги читачів Зеленої Хвилі презентація, яка була представлена під час заходу.

Крім того, учасники отримали інформацію про те, де можна купити канцелярську та сувенірну продукцію із покращеними екологічними характеристиками, замовити друк на папері із вторинної сировини чи послуги з екологічного консалтингу. Детальніше про все це нижче:

One Comment

  1. Нещодавно в своєму офісі обговорювали питання що таке по суті “зелений офіс” і чи є наш офіс зелений. Прийшли до того, що так. Для початку ми замінили в своєму під”їзді вмикачі світла, тобто лампочки почали вмикатися і світити лише при появі якихось рухів, вночі майже 100% економія, в денний час близько 50%. Далі замінили по можливості пласмасові вироби на дерев”яні або скляні. Доречі коли здавали деякі пласмасові вироби до пункту переробки, то в нас їх не прийняли оскільки вони вироблені з “ядовитого пластмасу” – це були дитячі іграшки китайського виробництва. Далі замінили засоби гігієни та побутової хімії – на екологічні. В результаті наш офіс можна вважати зеленим.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *