Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

1625657_1639690239600446_3188546191853641877_nЗапрошуємо відвідати екофестиваль у парку Нивки цієї неділі!
Разом з WWF будемо розповідати про Smart City: поведінковий підхід і урбаністика сталого розвитку (+презентація проєкту “Створення Центру сталого розвитку” в бостаду ім.Гришка) та електронної демократії (Екокарта http://ecomap.org/)

 

 

 

 

Програма:

11:00 – 11:45 Відкриття еко-фестивалю
11:45 – 12:15 Лекція: «Енергія на планеті Земля» від компанії Platinum Bank.
12:15 – 12:45 Майстер-клас: «Секрети економії опалення в приватних будинках» від Robert Bosch.
12:45 – 13:15 Презентація концепції «Smart City» від WWF.
13:15 – 13:45 Майстер-клас: «Переваги електромобілю. Як пристосувати електрокар до інфраструктури України».
13:45 – 14:30 Валерій Харчишин, Марічка Бурмака, Каша Сальцова, Ольга Полякова та ведучі каналу 1+1 розкажуть як самотужки зробити вклад в покращення довкілля.
14:30 – 15:00 Дитяча вікторина на еко-тему
15:00 – 16:00 Перегляд мультфільмів на тему екології

ПРО ПАРК

Інноваційний екопарк «Нивки» – це проєкт створення першого в Україні екологічно простору доброзичливого ставлення до природи. Мета цього підходу – створити комфортне для людини середовище, не порушуючи при цьому вже існуючий зв’язок між всіма компонентами екосфери.

Саме тому, в екопарку «Нивки» буде реалізовано принципово нову для України концепцію природокористування: тут людина не втручається в хід природних процесів, а долучається до них.

Екoпарк «Нивки» – спільний проєкт 1+1 медіа, Platinum Bank, Robert Bosch та Grawe Ukraine на платформі EBA. Втім, проєкт відкритий для всіх кампаній, які прагнуть впроваджувати європейські цінності, сприяти розвитку енергозберігаючих технологій та працювати заради європейського майбутнього України.

Відвідувачі екопарку зможуть навчитися дбайливо використовувати природні ресурси і на власному досвіді переконатися, що це не потребує великих зусиль. Навпаки, життя в гармонії з навколишнім світом робить нас більш відкритими і уважними до інших.

Адже невід’ємною частиною екокультури є повага до навколишнього середовища і до кожної людини, що перебуває в ньому. Саме взаєморозуміння, толерантність та постійний розвиток стали головними цінностями європейської культури, а згодом і всього цивілізованого світу.

Реалізація проєкту створення екопарку «Нивки» це ще один крок до впровадження в Україні європейських стандартів енергозбереження. Це стимул замислитися над тим, що може зробити кожен з нас, аби всі ми жили в країні з чистим повітрям, зеленими лісами та кришталевими ріками.

Розпочати шлях до змін можна вже зараз. Екопарк «Нивки» запрошує всіх активних, сучасних і небайдужих людей долучитися до розвитку ініціативи. І головне – усвідомити себе не споживачем навколишнього світу, а його невід’ємною частиною. Адже цей світ відкритий для кожного з нас. Тож зробимо його краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *