Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

З гордістю ділимося масштабними результатами інвентаризації зелених насаджень i- Tree в Україні, які Громадська організація “Український екологічний клуб “Зелена Хвиля” реалізовували у 2022 році, незважаючи на загрози війни!

Протягом 2022 року ГО УЕК “Зелена Хвиля” за підтримки U.S. Forest Service у партнерстві з The Davey Tree Expert Company (розробники продуктів i-Tree у США) реалізовувався проект i-Tree4UA.

Що ми зробили?

Повноцінно розгорнули застосунок i-Tree Eco в Україні за допомогою п’яти пілотних проєктів інвентаризації в територіальних громадах-партнерах.

Чого ми досягли?

Готуйтеся до чудових новин, адже наразі на платформі i-Tree Eco доступні всі 1438 місцевих територіальних громади України, вперше в історії України!

5 українських територіальних громад виконали велику роботу: провели пілотну інвентаризацію та оцінили екосистемні послуги близько 1000 дерев за допомогою понад 350 волонтерів.

Ми пишаємося тим, що турбота про дерева залишається важливою навіть в умовах війни! Українці та українки неймовірні!

Проєкт i-Tree4UA показує, що зелені зони важливі також для відновлення після війни! i-Tree4UA крокує Україною, і ми продовжимо працювати над цим у 2023 році. Слідкуйте за оновленнями та моліться за Україну!

Більше відео про проєкт дивітьсмя на нашому YouTube каналі

Всі матеріали проєкту доступні на сайті

Маєте питання? Пишіть:contact[at]ecoclubua.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *