Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

З осені 2016 року Екоклуб разом з Українською молодіжною кліматичною асоціацією є співкоординатором Кампанії “Міста для життя. Київ“, ідею якої подарувала світу міжнародна організація 350.org. Кампанія направлена на побудову зручного, безпечного, сталого міста шляхом прийняття та реалізації кліматичної стратегії.

До кампанії вже приєдналося біля 20 ініціативних груп та громадських організацій, які працюють над розвитком нашого міста: це і Асоціація велосипедистів Києва, і “Либідь Є“, і “Світ Освіт” і багато інших.

Наразі ми працюємо над оновленням проєкту Київської міської стратегії попередження та адаптації до зміни клімату, розробленої у 2013 році, і будемо сприяти її прийняттю у КМДА. Також ми намагаємось надавати технічну, експертну та медіа підтримку інформаційно-просвітницьких заходів громадських організацій – учасників кампанії.

Екоклуб розділяє цінності та приєднується до підписання Маніфесту Кампанії  “Міста для життя. Київ”.

Будемо раді співпраці з усіма небайдужими киянами, представниками влади, бізнесу, ЗМІ та громадськості. Тільки разом ми зможемо змінити умови життя в Києві на краще!

З питань приєднання до кампанії звертайтесь до Олександри Халаїм та Дар’ї Бугайчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *