Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У березні 2020 року авторський колектив ГО УЕК “Зелена Хвиля” підготував короткий аналітичний огляд “Екологічна освіта для сталого розвитку з питань зміни клімату у дошкільній, середній, позашкільній та вищій освіті України”.Що ми зробили?

Висвітлили поточний стан сектору екологічної та кліматичної освіти в Україні (в системі формальної середньої та вищої школи).

Що міститься у публікації?

  • описано концепцію Нової української школи (НУШ), 
  • надається аналіз ресурсного потенціалу екологічної освіти в дошкіллі, загальноосвітньому навчальному закладі та позашкіллі, 
  •  наводяться приклади матеріалів з екологічної освіти, що можуть бути застосовані в навчальному процесі.

У сфері вищої освіти автори розмірковують про роль університетів у питаннях кліматичної освіти та концепції трансформативного навчання в освіті для сталого розвитку з питань зміни клімату.

Аналітичний огляд доступний для перегляду та завантаження за посиланням.

Використання та поширення текстів з некомерційною метою із обов’язковим посиланням на джерело інформації.


Запити надсилайте, будь ласка, на contact[at]ecoclubua.com

Аналіз підготовлено в рамках проекту «Через власний розвиток до позитивних еко-змін у суспільстві», що здійснюється за програмою «Ініціатива з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU) Міжнародного фонду «Відродження» за підтримки Швеції.

 

Коментування вимкнене.