Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Усім подобаються супергерої — творіння із надзвичайними здібностями та подвійним життям. Задля супергеройського адреналіну та допомоги планеті одним із них став і звичайний хлопець.

Містер Еко. Фото:yaleclimateconnections.org

Давновідомим супергероям він приходить на допомогу в образі Містера Еко. Містер Еко — репер і екологічний активіст. Екогерой використовує реп, щоби розповісти дітям про екологічні проблеми та навчити їх захищати навколишнє середовище.

Містер Еко з’явився на світ, коли його творець Бретт Едвардс навчався в коледжі. Едвардс мав дві пристрасті: хіп-хоп та навколишнє середовище. Супергерой допоміг об’єднати захоплення студента.

Тепер він має два музичні альбоми та популярний канал в YouTube. Містера Еко запрошують із виступами до шкіл, тому у нього з’явилося багато прихильників-школярів. Зустрічі з фанатами проходять із піснями та танцями, але також учасники навчаються економити енергію або зменшувати кількість відходів.

Бретт Едвардс вірить, що глобальні зміни починаються з наймолодших членів суспільства. Його мета — показати дітям, що вони можуть бути героями. Усі прихильники екологічного героя також можуть долучитися до руху #EcoHeroes. Стати членом клубу можна зареєструвавшись на сайті Містера Еко. Ті, хто стають екогероями, отримують сертифікат із підписом Містера Еко, а також екологічні поради щомісяця в розсилці на електронну пошту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *