Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

В травні ми запустили серію психологічних вебінарів для громадських активістів_ок, еко-активістів_ок для того, щоб підтримати в часі війни.

Ми говорили про наш фундамент, на який будемо будувати стіни, конкретно й по пунктах: що робити, щоб профілактувати емоційне вигорання, «як горіти так, щоб не вигоріти».

Ми продовжуємо цю ініціативу, адже побачили великий запит у такого роду активностях!

Після невеличкої перерви анонсуємо третій вебінар із серії вебінарів психологічної підтримки для друзів, читачів_ок та поціновувачів_ок нашої еко-спільноти.

Злість. Сором. Провина.
Як їсти їх так, щоб вони не з’їли тебе.

Запрошуємо вас у вівторок 19 липня о 15.00 годині розділити із нами розмови про:

  • чому емоції злості, сорому, провини виникають у нас;
    нормальність і доцільність цих емоцій взагалі і в часі війни особливо;
  • як проживати їх екологічно (так-так, у психології ми теж вживаємо цей термін ) та бережно як до себе, так і до оточуючих.

На цьому етапі війни ми можемо спостерігати, що кожна і кожен із нас дуже по-різному проживають події війни. Це не є добре чи погано, це є. І наші реакції є нормальні на ненормальні події. Водночас дуже важливо є рефлексувати над цим досвідом, розуміти у якій точці ми знаходимось і як можна рухатися далі, наближаюсь до перемоги над ворогом і підтримуючи одне одного.

Зареєструватися можна за посиланням.

Ведучою вебінару є Злата Михальчук, психологин в напрямках когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії, фасилітаторка, тренерка груп, екологічних та лісових ігор, менеджерка проєктів, співробітниця ГО УЕК “Зелена хвиля”.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *