Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Green Drinks Kyiv

WWF в Україні запрошує на бізнес-сніданок «GREEN DRINKS з WWF: Година Землі». На заході буде можливість у дружній неформальній атмосфері поспілкуватися з представниками бізнесу та громадськими організаціями, отримати цікаву та корисну для вашої компанії інформацію про досвід проведення Години Землі. 

Година Землі закликає громадськість, приватні компанії, представників урядових структур та місцевих спільнот вимкнути світло на одну годину 28 березня 2015 року о 20:30, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на НЕОБХІДНОСТІ ЩОДЕННИХ ДІЙ КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА, КОМПАНІЇ ТА УРЯДУ. Команда WWF в Україні розробила екологічну мапу України, як практичний інструмент для допомоги у вирішенні екологічних проблем країни на місцях, про який Ви зможете дізнатись під час зустрічі.

Бізнес-сніданок відбудеться 11 березня 2015 року 09:30-10:30 у Креативному просторі «Часопис» за адресою: вул. Льва Толстого 3. Попередня програма заходу додається. Зверніть увагу: захід відувається у форматі Green Drinks, тобто зацікавлені зустрічаються у незалежному просторі для знайомства та обміну інформацією, досвідом, контактами (networking), та за умовами простору (42 грн за першу годину, 22 грн за кожну наступну. Чай, кава, печиво включено).

Просимо Вас підтвердити свою участь у заході заздалегідь листом на електронну адресу atarasova[at]wwfdcp.org. Просимо також окремо повідомити, якщо Ви хочете поділитись досвідом проведення Години Землі у Вашій організації. У разі виникнення запитань, звертайтеся до Олени Тарасової за телефоном 093-3829193

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *