Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Як навчитись проводити екологічні ігри, а також отримати комплект, що включає шість ігрових наборів на теми від зміни клімату та сталого споживання ресурсів до біорізноманіття та зникаючих видів України? Ігри рухливі, настільні, мультимедійні та рольові – на будь який вік, смак і кількість учасників!

27–28 жовтня 2018 команда ЕкоКлубу «Зелена Хвиля» зібрала разом найактивніших і натхнених представників формальної та неформальної освіти Києва у затишному Kyiv Smart City Hub для дводенного креативного тренінгу «Використання ігрового методу у формальній та неформальній екологічній освіті».

Глобальна ідея “Зеленої Хвилі” – створити всеукраїнську мережу тренерів екологічних ігор, що будуть нести актуальні знання з екологічних питань у цікавій інтерактивній манері. Адже жодна людина будь якого віку не може встояти перед пропозицією пограти. І гра – це той освітній інструмент, що допомагає, пояснює та поєднує “суху” теорію екологічних питань із власним життєвим досвідом. Граючи, ми на собі відчуваємо бурхливі зміни, що відбуваються з екосистемами на всіх рівнях – від рідного міста до планети Земля.

Група учасників зібралась різноманітна – до нас завітали як громадські організації міжнародного та національного рівня (ГО «Екодія», WWF в Україні, ГО «Щось важливе»), освітні установи (НВК “Святошинська гімназія”, Києво-Святошинський районний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, географічний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка), так і представники бізнесових організацій (Start Now! Школа бізнесу та розвитку підлітків, Coca Cola Hellenic Ukraine).

Що ми тільки не робили! Вели міжнародні кліматичні переговори як представники США, Європи, ОПЕК, «азійських тигрів» та країн що розвиваються; ладнали систему екологічного управління у своїх країнах як поважні міністри одного кабінету; зображали вугілля та вітер, парниковий ефект та вирубку дерев; будували типові екосистеми різних куточків України. Навіть знайомились, практикуючи спеціальні еко-ігри на знайомство ;)

Не менш жваво пройшли наші наступні тренінги: 10-11 листопада у Львові, 17-18 листопада у Полтаві та 24 листопада у Києві, на форумі з кліматичної освіти «Кліматична освіта 2018: Цінності та тренди».

Більше про проєкт та наші ігри – з фото та описами у презентації за посиланням.

Проєкт виконується за підтримки Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU, Humboldt University Berlin (Німеччина), NGO Ecovisio” (Молдова) у співпраці з партнерскою мережею «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *