Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Вітаємо, друзі! Сподіваємося, що ви та ваші близькі в безпеці. Триває війна, але наші діти не мають втрачати можливості навчатися та розвиватися.

Ми маємо новину, якою хочемо хоч трошки зарадити! Ми хочемо допомогти нашим діткам адаптуватися до існуючою ситуації і поділитися безпечним і цікавим онлайн простором.

Запускаємо Дистанційну Кліматичну школу (ДКШ) для учнів та учениць 3-5 класів, а також для їхніх вчителів та вчительок. Перший урок відбудеться вже 30 березня о 15.00 годині!

Наша мета – долучати небайдужих до збереження Планети і довкілля через щоденні виважені побутові дії, а вчитися цьому пропонуємо якнайраніше.

ДКШ відбуватиметься згідно змісту курсу за вибором “Кліматична абетка”.

Курс «Кліматична абетка» – це розповідь фахівців та фахівчинь про те, що наразі сталося з Планетою, про зміну клімату під впливом щорічно зростаючої температури, як саме пом’якшити кліматичні наслідки та багато іншого. Докладніше можна переглянути тут.

О котрій: 15.00 (тривалість уроку 30-40 хвилин);

Доступ вільний за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/86289794919

Курс викладатиме Ірина Санковська – викладачка кафедри дошкільної та початкової освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, членкиня ГО УЕК “Зелена хвиля”, авторка навчальних екопрограм.

Серед школярів та школярок 3-5 класів та їх вчителів і вчительок, які зацікавилися курсом – є гарантовані місця у першому ряду! Додавайте в календар подій!

Будемо раді вподобайкам, дружньому перепосту та відміткам зацікавлених учасників!

Чекаємо на перший урок!

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *