Головна | Технології

Будівництво першої сучасної вітрової електростанції України розпочнеться наступного року

24 Листопада 2010


Конкорд Групп

Конкорд Групп

Як повідомляє сайт видання “Компаньйон“, компанія ТОВ “Конкорд Групп” планує в березні-квітні 2011 року розпочати будівництво “Казантипської вітрової електростанції” в Ленніському районі АРК потужністю 100 МВт. На даний час підготовчий етап реалізації проекту майже завершено та ведеться пошук джерел фінансування.

Заступник директора компанії “Конкорд Групп”, Андрій Конеченков, відзначив, що компанія вже вирішила питання землевідведення, отримали всі необхідні дозволи, в тому числі на приєднання до електромережі, а також провела дослідження вітрових потоків та оцінку впливу на навколишнє природне середовище.

Вартість даного проекту оцінюється на рівні 150-154 мільйонів Євро.

Компанія також завершує попередню стадію реалізації іншого більш масштабного проекту будівництва Сивашської ВЕС потужністю 350 МВт, однак будівельні роботи там планують розпочати наприкінці 2011 – на початку 2012 року.

На обох вітрових електростанціях планують встановити сучасні вітрогенератори потужністю 2,5-3 МВт кожен.

Про інші потенційні проекти будівництва вітрових електростанцій на території України шукайте інформацію на карті “Вітрові електростанції України. Перспективи“.

Відповідно до даних Мінпаливенерго, у 2009 році вітровими електростанціями України було вироблено лише 3,1 млн. КВт год електроенергії, тоді як одна сучасна вітрова електростанція потужністю 100 МВт може виробляти до 280 млн. КВт год електроенергії.

4185 переглядів