Російська Федерація в період із 6 квітня до 5 травня 2012 року ввела в обіг більше 22 мільйонів одиниць скорочень викидів в рамках реалізації проєктів спільного впровадження відповідно до положень Кіотського протоколу.
Загалом же, Росією станом на 5 травня 2012 року було введено в обіг 58 587 350 одиниць скорочень викидів, тоді як Україною станом на 31 березня 2012 року було введено в обіг 63,6 мільйонів одиниць скорочень викидів. Більш актуальних даних Український реєстр вуглецевих одиниць не надає.
В порівнянні із минулим роком Україна значно скоротила обсяги випуску одиниць скорочень викидів, що пов’язано із тривалим призупиненням дії механізмів Кіотського протоколу для України через недоліки національної системи обліку викидів парникових газів та затримками із погодженням проєктів спільного впровадження. В 2012 році за даними сайту Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату в Україні було зареєстровано лише 6 проєктів спільного впровадження, тоді як в 2011 році – 49.
Затримка із реалізацією та погодженням проєктів спільного впровадження може мати негативні наслідки для українських підприємств. Із збільшенням випуску одиниць скорочень викидів ціна на вуглецеві одиниці може продовжувати знижуватися, що призведе до зменшення залучених інвестицій.
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…
У жовтні 2023 року у Вашингтоні відбувся Другий Всесвітній Лісовий форум. Понад 1200 учасників форуму…