Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

4 жовтня у Верховній Раді України відбувся День довкілля, під час якого було розглянуто 10 законопроєктів у сфері екологічної політики.

У другому читанні та в цілому були прийняті важливі законопроєкти, які запроваджують в Україні процедури оцінки впливу на довкілля та стратегічної екологічної оцінки.

Законопроєкт 2009а-д “Про оцінку впливу на довкілля” підтримали 259 народних депутатів. Метою законопроєкту є забезпечення виконання Україною міжнародних зобов’язань у рамках Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті (Конвенція Еспоо) та Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Оргуська Конвенція), стороною яких є Україна, а також імплементації у національне законодавство положень Директив 2003/4/ЄC та 2011/92/ЄС.

Законопроєкт 3259 “Про стратегічну екологічну оцінку” підтримав 231 народний депутат. Законопроєкт розроблено з метою адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу в частині встановлення сфери застосування та порядку здійснення стратегічної екологічної оцінки відповідно до підходу, закріпленому у Директиві Європейського Парламенту та Ради ЄС від 27 червня 2001 р. № 2001/42/ЄС, реалізації положень Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті.

Після обідньої перерви депутати також підтримали законопроєкт 3603 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *