Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Постановою 118 від 18 лютого 2016 року Кабінет Міністрів України затвердив порядок подання декларації про відходи та форму декларації про відходи.

Суб’єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, не повинні отримувати дозвіл на здійснння операцій у сфері поводження з відходами, а натомість щороку подають декларацію про відходи.

Відтепер у підприємств є дві альтернативи: подавати декларацію одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її до дозвільного органу, або подавати через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами.

Протягом 2015 року електронна система подання декларацій про відходи працювала в режимі дослідної експлуатації – декларації приймалися кількома дозвільними органами, зокрема, департаментом екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної держадміністрації. Наразі дослідну експлуатацію завершено, і інформацію щодо подальшої роботи он-лайн сервісу буде оприлюднено додатково.

Електронна система подання декларації про відходи розроблялася Міністерством екології та природних ресурсів України та Державним агенством з питань електронного урядування України за підтримки міжнародних донорів.

Декларація подається кожного року до 20 лютого року, що настає за звітним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *