Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Громадський сектор в часі війни – це велика когорта людей, яка працює на повну потужність, не шкодуючи фізичних та емоційних ресурсів. Більша частина з нас є волонтерами та волонтерками і розпочали цей “забіг заради допомоги” ще на початку війни. 

Але для того, щоб комусь дати – потрібно взяти самому, по-іншому цей механізм не працює; для того, щоб бути ефективним – треба мати ресурс, багато ресурсу; для того, щоб не згоріти – треба знати правила порятунку. Погоджуєтесь?

З 11 квітня ми відкриваємо серію груп психологічної підтримки для громадських активістів_ок, волонтерів_ок, зокрема екоактивістів_ок.

Двічі на тиждень ми будемо створювати особливий, безпечний онлайн простір для спілкування. Перші зустрічі плануємо на 11 квітня (вівторок) 18.00-20.00 та 14 квітня (четвер) 10.00-12.00.

Цей простір – відкритий, має певні правила, діє за запитом або тематично. Створений для вас: ваших думок, почуттів, емоцій,  усвідомлень, досвіду.

Ведучою груп підтримки є Злата Михальчук, психологиня, працює в методах когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії, фасилітаторка, тренерка груп, екологічних та лісових ігор, менеджерка проєктів, співробітниця ГО УЕК “Зелена хвиля”.

Для того,щоб ми змогли організувати роботу онлайн-простору просимо зареєструватися за цим посиланням.

Вам точно стане легше. А цю легкість ви спрямуєте в конкретний напрямок, який вважаєте потрібним та актуальним.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *