Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Букінгемський палац інформує про нові плани щодо відходів. Розв’язати проблему пластику спробують на найвищому рівні королівського домогосподарства. Вважається, що королева особисто зацікавилася проблемою пластику після роботи з Девідом Аттенборо над документальним фільмом про збереження дикої природи. Під час запису програми вони сміялися й жартували, обговорювали рослини та можливість створення мережі національних лісових парків.

Єлизавета ІІ та Девід Аттенборо. Фото: YUI MOK PA

Щодо королівських відходів, то нові заходи включають поступову відмову від  пластикових соломинок у громадських кафе та їх заборону серед персоналу в їдальнях. Нагадаємо, що у Лос-Анджелесі міська влада також розпочала обговорення щодо обмеження використання пластикових соломинок.

У Букінгемському палаці, замок Віндзор та палаці Холірудхаус в Единбурзі відтепер будуть використовувати лише багаторазовий посуд. Їжа з собою у кав’ярнях Royal Collection також повинна продаватися в упаковці, що здатна до біологічного розкладу.

Прес-секретар Букінгемського палацу коментує: «Через такі зміни Королівське господарство прагне зменшити вплив на навколишнє середовище. Ми зробили низку практичних кроків, щоби скоротити використання пластику. На всіх рівнях існує сильне бажання вирішити цю проблему».

Як і Королева, Принц Уельський також регулярно звертає увагу громадськості на шкоду океанам, спричинену пластиковим забрудненням. Принц Чарльз зараз ініціює обговорення з бізнесом, науковцями та екологами для пошуку рішень проблеми. Наразі він уже зустрічався з представниками компаній Marks & Spencer, Waitrose та PepsiCo UK.

Більшість пластикових упаковок використовується лише один раз, а потім часто просто потрапляють на смітник чи довкілля. Наприклад, протягом одного року британці використовують 7,7 мільярдів одноразових пластикових пляшок для води. На переробку відправляється менше половини.

Щорічно виробляється понад 300 мільйонів тонн пластику, а 10 % з нього опиняється в океані. За оцінками, зараз співвідношення пластику до планктону 1:2. Існує занепокоєння, що без контролю цієї ситуації з боку людини, пластику в океані може стати навіть більше ніж риби вже до 2050 року.

Девід Аттенборо, робота з яким надихнула Королеву, нещодавно закінчив роботу над документальним фільмом Blue Planet II. Цей фільм став черговим імпульсом у боротьбі із пластиковим забрудненням.

Букінгемський палац також у даний час проходить 10-річну програму реконструкції, що зробить королівську резиденцію більш енергоефективною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *