Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Микола Азаров сьогодні відзначив, що в Україні сформувався суспільний запит на політику енергоефективності. «Вже те, що люди самі об’єднуються для вирішення проблем більш ефективного використання енергії, охоплюють практично всі аспекти цієї багатогранної проблеми, свідчить про те, що формується суспільний запит на державну політику економного і ефективного використання енергії», – заявив Микола Азаров сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів. Прем’єр-міністр наголосив, що багато в чому громадські організації пішли далі у вирішенні цієї проблеми, ніж державні органи, які зобов’язані реалізувати енергетичну політику.

«Країні потрібен повний енергоаудит. Теплоенергетики, промислових виробництв, житлово-комунального господарства. Інструментальний аудит, який дасть об’єктивну картину енерговитрат і розуміння, на чому зосереджувати наші обмежені ресурси», – наголосив Микола Азаров, додавши, що наявність висновку енергоаудиту має бути обов’язковою умовою для затвердження тарифу на певну послугу.

Громадські організації та добровольці справді пішли далі. Заступник виконавчого директора Фундації польської-української співпраці (ПАУСІ), Святослав Павлюк, розмістив в мережі Facebook цілий фото альбом під назвою “Київська Африка“. В альбомі розміщуються фотографії, зроблені звичайним цифровим фотоааратом, та фотографії, зроблені тепловізійною камерою. Тепловізійна камера показує поверхневу температуру об’єктів в кольорах шкали і дозволяє таким чином відстежувати найбільш гарячі точки міста, де відбувається найбільше втрат теплової енергії.

Фото магістрального трубопроводу системи теплопостачання в Києві, зроблені звичайним фотоапаратом та тепловізійною камерою. Фото Святослава Павлюка
Фото магістрального трубопроводу системи теплопостачання в Києві, зроблені звичайним фотоапаратом та тепловізійною камерою. Фото Святослава Павлюка

Сьогодні ж, Святослав Павлюк продемонстрував журналістам та всім охочим, як при температурі мінус 14 градусів Цельсія можна засмажити яєчню на каналізаційному люці. Дивіться на відео.

Зверніть увагу на поради заощадження грошей та збереження природи у сфері опалення.

Читайте також про державну підтримку енергоефективнсоті в Україні: Державна підтримка енергоефективності: від мільярдів до мільйонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *