Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Уряд Норвегії обіцяє до 2025 року закрити усі ферми, на яких вирощують норку та лисицю. Норвегія доєдналася до 13 інших європейських країн, які поступово лікдідують хутряні ферми.

Прем’єр-міністр Норвегії, Ерна Солберг, зробила обіцянку закрити усі ферми в рамках угоди з Ліберальною партією, яка виступає проти використання хутра.

Хутряні ферми в Норвегії закриють. Фото: independent.co.uk

На сьогодні в Норвегії діє майже 250 фермерських господарств. Останнім часом виробництво норки збільшувалося, тому до обіцянки уряду ще виникали нові господарства. Нинішні ферми виробляють близько одного мільйона хутряних шкурок на рік.

Раніше кількість ферм була ще більшою. У 1939 році Норвегія була найбільшим у світі виробником хутра лисиці. Займалися цим 20 тисяч фермерських господарств. У 2013 році в країні вироблялося всього 3% хутра лисиці та 1% хутра норки від загального виробництва у світі.

Лідером у виробництві хутра зараз є Китай. Діяльність у цій галузі спричиняє загибель понад 110 мільйонів тварин на рік.

Експерти з виробництва хутра заявляють, що зараз це не дуже прибутковий бізнес. Вони запевняють, що закриття галузі не зашкодить економіці.

Зобов’язання уряду дуже позитивно сприйняли в організаціях із захисту тварин. Вони мають надію, що ферми припинять свою діяльність ще швидше, не чекаючи 2025 року. До того ж, активісти закликають рухатися далі і заборонити імпорт і продаж хутра.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *