Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Коли навколо все змовкло. Фото: Facebook-сторінка Black Bunny production

Українську документальну стрічку «Коли навколо все змовкло» відібрали для участі у Міжнародному кінофестивалі в місті Кардіфф (Уельс, Великобританія), який триватиме з 27 до 29 жовтня 2017 року. Якщо фільм успішно пройде відбір журю до наступних етапів, його буде представлено під час фестивалю.

Засновники фестивалю — Андреа Моньяр, Рахіль Аббас та Шеріл Інграм — створили гарну подію для поціновувачів кіно. Участь у фестивалі — це можливість для професіоналів кіноіндустрії з різних країн зустрітися один з одним і продемонструвати свої фільми. Під час фестивальних днів буде продемонстровано фільми з усього світу.

Автори фільму«Коли навколо все змовкло» — Роман Скрипник та Катерина Старокольцева, випускники Українського католицького університету. Цей фільм — магістерська робота Романа під час навчання на програмі з медіакомунікацій УКУ.

Фільм про охорону навколишнього середовища. Головним героєм фільму став еколог Олексій Василюк, який створює заповідники та мріє про світ без людей. Фільм знімався в Херсонській області та Києві. Основними майданчиками зйомок були вода, пустеля, ліс та міський ландшафт. Напередодні прем’єри автори фільму поділилися коротким трейлером.

Подивитися стрічку повністю та дізнатися більше про мрії та повсякденне життя головного героя стане можливим після фестивалю у Великобританії. Стрічку обіцяють викласти у відкритий доступ. А ми бажаємо авторам фільму успіху та перемог.

Фільми-переможці одразу в кількох номінаціях будуть оголошені 29 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *