Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

20 квітня 2013 р. Екоклуб «Зелена Хвиля» долучився до ініціативи «Зробимо Україну чистою!» (що є частиною всесвітнього руху «Let’s do it world!»)
Цього разу, як і в минулому році, ми прибирали Труханів острів.
На зустріч прийшло 85 прекрасних Людей, які за 3 години зібрали більше 150 мішків відсортованих відходів, що за деякий час отримають своє друге життя на виробничих комплексах з сортування відходів ДП «Укрекоресурси».

Активну участь у прибиранні на Трухановому острові прийняли члени Екоклубу «Зелена Хвиля», співробітники гіпермаркету «Ашан», ММГО “Європейський молодіжний парламент – Україна”, Retro Scooters Club, студенти Києво-Могилянської академії та Національного авіаційного університету та багато інших.
Особливо приємним є те, що в цей день ми не просто прибрали частину паркової зони, яку ніхто і не помітить на тлі загальної засміченості, а зробили свій власний внесок у Всеукраїнську ініціативу, результати якої виглядають справді вражаюче.
В цей день по Україні в акції прийняло участь 114805 волонтерів з 308 міст.

  • Зібраних ПЕТ-пляшок – 1678.33 куб.м
  • Зібраного скла – 750.388 куб.м
  • Іншого сміття – 7847.71 куб.м

Важко передати словами те відчуття, яке з’являється в душі, коли робиш суспільно-корисну справу не для себе, а для всіх: для природи, для близьких тобі людей і тих, кого ти не знаєш, для спільного майбутнього. І присвятивши 3 години свого часу на прогулянку з прибиранням по парку, ти розумієш, що в цей самий момент майже в кожному парку кожного міста є люди, які роблять те саме, що й ти. Ти відчуваєш себе частинкою масштабного дійства, що змінює світ, в якому ти живеш, на краще.
І хоча внесок однієї людини здається не дуже помітним, але саме з таких частинок складається загальний вражаючий результат. Саме в цей день в нашій країні стало значно чистіше, завдяки таким людям.

Дякуємо Вам! Разом ми зробимо світ кращим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *