Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У неділю, 4-го березня, у затишному живому барі «НЕБОС» (Метроград, Бесарабська пл.), зібралася аудиторія, небайдужа до проблем захисту навколишнього середовища. Метою зустрічі був святковий весняний семінар, який підготували завзяті активісти ЕкоКлубу «Зелена Хвиля».

Ті, хто не злякався сльоти та холодного різкого вітру, знайшов кілька годин у вихідний день (незважаючи навіть на те, що саме цього тижня більшість із нас мала лише один вихідний день замість звичних двох), змогли побачити цікаву презентацію.

Ми більше дізналися про первоцвіти — такі ніжні та яскраві весняні квіти, котрими ми зможемо нарешті помилуватися після довгих сірих зимових пейзажів, але котрі нещадно знищуються людьми, яким кілька гривень заробітку та днів цієї краси у букетику вдома на столі значно дорожчі, аніж охорона й збереження природи для наших нащадків. Ми почули нові та цікаві факти про птахів — перших вісників весни, послухали їхній спів (цього разу лише запис, але після семінару ми точно зможемо розрізнити спів, наприклад, жайворонка чи шпака).

А ще разом з організаторами Юлею та Інною із ЕкоКлубу «Зелена Хвиля» слухачі здійснили подорож цікавими та маловідомими куточками Києва, де можна помилуватися різними (досить часто рідкісними) представниками флори та фауни, поспостерігати за екосистемами, створеними вправною та люблячою рукою дендролога або за такими, яких не торкнулася людська діяльність.

Звичайно ж, у переддень 8-го березня було приємно почути, що серед представниць (ніби-то!) слабкої статі досить багато еко-активісток, які є взірцем для небайдужих до матінки Землі. Нас познайомили з жінками світу та, зокрема, українками, котрі своєю діяльністю змогли протистояти чи змінити на краще ставлення до природи, захищали її та боролися за її збереження.

Після презентації усі бажаючі — під керівництвом майстрів — змогли підготувати вітальні листівки. Але це були не такі собі звичайні листівки! По-перше, вони були створені з любов’ю власноруч, по-друге, у роботі ми використали здебільшого вторинні матеріали та паралельно дізналися, як вдома можна приготувати вторинний папір для таких листівок та взагалі для різноманітних творчих витівок.

Учасники святкового екологічного семінару вчилися виготовляти папір для вітальних листівок

Як це досить часто буває, майстер-клас став найцікавішою частиною заходу. Стіл, навколо якого зібралися присутні, ряснів різнокольоровими матеріалами, листівками, а живий бар «Небос» заповнила творча привітна атмосфера.

Папір з макулатури, виготовлений учасниками семінару
Папір з макулатури, виготовлений учасниками семінару

Впевнена, що інші відвідувачі залюбки приєднаються до мене, щоб подякувати організаторам за цікавий захід — уміле поєднання захопливої інформації, приємної атмосфери закладу та завзяття і любові до природи, поєднаних зі знанням справи!

Оксана Дущенко, КліматІнфо

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *