Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Увага, увага! Для усіх, хто цікавиться природою, хоче дізнатися про зимове життя тварин і подихати свіжим морозним поліським повітрям, пропонуємо відвідати заняття «Зимова казка» у Міжрічинському регіональному ландшафтному парку 29 (неділя) січня 2012 року. Міжрічинський парк знаходиться у мальовничому міжріччі Дніпра і Десни у Козелецькому районі Чернігівської області (с. Отрохи).

Природниче заняття «Зимова казка»
Природниче заняття «Зимова казка»

На занятті ви зможете дізнатися про те, як живуть тварини взимку та як їх можна визначити за слідами, прогуляєтеся зимовою екостежкою, послухаєте цікаву розповідь про парк та посмакуєте смачним чаєм!

Заняття відбуватиметься протягом одного дня: збір о 9.00 біля магазину «Алло» усередині кільця на станції м. Героїв Дніпра. До парку нас довезе автобус, назад виїжджаємо о 16.30 і повертаємося на станцію м. Героїв Дніпра о 18.30. Вартість заняття – 170 грн. з людини, що покриває транспортні та організаційні витрати.

На занятті потрібно бути у зручному теплому одязі та взутті і бути готовим ходити по лісу протягом кількох годин.
Хто зацікавився, пишіть Анні Плотниковій на адресу hanna.plotnykova@googlemail.com або дзвоніть 050 416 4878/097 484 0080.

Чекаємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *