Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

У суботу, 25 вересня, відбулася масштабна акція із прибирання парків столиці України – “Зробимо Київ чистим 2!“, яка проходила в рамках кампанії Let’s Do It, Ukraine!

Зробимо Київ чистим 2!
Зробимо Київ чистим 2!

За інформацією організаторів в акції взяли участь близько 700 людей у 22 київських парках. Зібрано майже півтори тисячі мішків сміття: 323 мішків пластика, 424 мішків скла та ще 805 мішків іншого сміття. Завдяки тому, що скло і пластик збирали окремо, близько 50 кубометрів “сміття” поїхало не на звалища, а на вторинну переробку.

Зробимо Київ чистим 2!
Зробимо Київ чистим 2!

Учасники акції задоволені результатом й вже розпочинають підготовку до Всеукраїнської акції, що запланована на 16 квітня 2011 року.

“Враження гарні, бо навколо нашої ідеї – зробити місто чистішим, не полінувавшись інвестувавши у це власний час та зусилля, – згуртувалося досить багато людей, а це надзвичайно радує та гріє душу”, – коментує Олена Коваленко, учасник “Зробимо Київ чистим 2!”.

Більше інформації про акцію, фото та відео звіти шукайте у твіттер стрічці.

Зробимо Київ чистим 2!
Зробимо Київ чистим 2!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *