На цій сторінці розміщено інформацію про настільні екологічні ігри та інші матеріали, що можна завантажити для вільного користування або придбати їхню друковану версію. Оскільки наша мета – популяризація інноваційних методів екологічної освіти, ігри продаються за собівартістю.

Чому ігри?

За 15 років використання ігрового методу в еко-освітній діяльності ми переконались, що граючи розумієш проблему набагато глибше, ніж під час звичайної доповіді або презентації. Гравці занурюються у ситуацію, знаходячи зв’язок між теоретичним знанням й особистим досвідом, власним життям. Це «зачіпає» і спонукає шукати можливі рішення далі, після завершення гри. Більше про наш досвід та фото з ігрових занять – у презентації за посиланням.


За консультаціями та з питань придбання ігор звертайтесь до нас:

contact@ecoclubua.com

+38O661237461 Оксана

“Не гарячкуй!” / “Keep Cool”

Настільна гра з міжнародних кліматичних переговорів, розроблена у Потсдамському інституті досліджень впливів клімату (Німеччина) у 2004.

Розповсюджується, перекладається та оновлюється силами НУО «EcoVisio» (Молдова). З 2016 доступна на таких мовах: Russian & Romanian, English & Romanian, English & Russian, Ukrainian & Russian, Ukrainian & English. Більше про гру на сайті партнерів: http://www.ecovisio.org/ru/keep-cool

Технічні вимоги. Вік гравців: Учні середніх та старших класів, студенти, дорослі. Кількість гравців: 6 команд по 1-3 особи на команду. Час: 120-150 хв. Інструкції з проведення гри (англ., є субтитри рос. мовою) – за посиланням.

Вартість ігрового набору: 550 грн. (коробка, інструкції, ігрове поле, гральні фішки, картки персонажів)

“Зелене місто майбутнього”

Гра на тему екологічного стилю життя у місті. Ігрове поле являє собою схему міста з п’ятью проблемними зонами: Житлова, Транспорт, Відпочинок, Школа, Покупки.

Треба пройти із клітинки «Старт» до «Фініш» у будь-якій послідовності й вирішити проблеми кожної зони шляхом вибору готового рішення зі списку більш і менш екологічних варіантів. Гра доступна до завантаження на сайті партнерів за посиланням.

Технічні вимоги. Вік гравців: учні молодших та середніх класів. Кількість гравців: 3-4 особи на один комплект карток. Час: 20-30 хв.

Вартість ігрового набору: 350 грн. (коробка, інструкції, ігрове поле, гральні фішки, картки персонажів)

“Мережа життя”

Гра демонструє важливість взаємозв’язків у різних екосистемах, проблему біорізноманіття та типових загроз для нього, а також надає інформацію про типові й рідкісні види флори і фауни в Україні.

Виграє той, хто розробить найскладнішу екосистему з найбільшою кількістю ланок. Учасники вивчають основні терміни, як то “продуцент”, “консумент”, “біотоп”, і відчувають на щойно побудованих екосистемах руйнівную дію антропогенного впливу. Наші учасники називають цю гру “екологічною монополією”, і не дарма – вона не залишає байдужим жодного! Завантажити на

сайті партнерів: правила гриігрові картки.

Технічні вимоги: Вік гравців: 15 років – дорослі. Кількість гравців: 2-15. Час: 30-45 хв.

Вартість ігрового набору: 350 грн. (коробка, інструкції, гральні картки)

Посібник з кліматичних еко-ігор «Граючи, змінимо світ»

12 рухливих та творчих ігор на знайомство з темою зміни клімату та енергії. Посібник доступний для завантаження за посиланням. Вартість паперового варіанту – 150 грн.