Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

скачанные файлыМіністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко на своїй сторінці фейсбук розмістив пост про відкритий набір кадрів у мінприроди, нижче приведено текст:

За перші 100 днів роботи на посаді Міністра екології я мав відмінну можливість пересвідчитися у тому, про що говорив завжди – якість кадрів вирішує все! Ми постійно говоримо, що нам потрібно змінювати систему, але систему формують конкретні люди, тому не змінивши людей, неможливо змінити ситуацію в країні на краще. Країні потрібні професійні державні службовці, відібрані за меритократичними принципами, небайдужі, свідомі патріоти, для яких порядність, компетентність, служіння державі та народу не є порожнім звуком.

Отже, оголошую пошук спеціалістів, які готові працювати в Мінприроди на посадах:

Заступник міністра
Заступник міністра з питань європейської інтеграції
Радник міністра з питань управління зоною відчуження
Радник міністра з питань управління водними ресурсами
Радник з питань заповідної справи
Радник з фінансово-економічних питань
Керівник прес-служби, прес-секретар

Директори департаментів, начальники управлінь та відділів, головні спеціалісти у наступних структурних підрозділах Міністерства:

– Департамент охорони природних ресурсів
– Департамент заповідної справи
– Департамент екологічної безпеки та поводження з відходами
– Департамент кліматичної політики
– Управління екологічного моніторингу, аудиту та атмосферного повітря
– Юридичний департамент
– Департамент економіки та фінансів
– Департамент організаційної діяльності
– Управління міжнародної діяльності
– Управління матеріально-технічної забезпечення

Голови, заступники голів, керівники територіальних структур центральних органів виконавчої влади, що координуються Мінприроди:

– Державна екологічна інспекція http://www.dei.gov.ua
– Державне агентство з управління зоною відчуження http://www.dazv.gov.ua
– Державне водне агентство http://www.scwm.gov.ua
– Державна служба геології та надр України http://www.geo.gov.ua

Директори заповідників та національних природних парків http://www.pzf.menr.gov.ua

Частина посад, відкритий пошук кандидатів на які я зараз оголошую, є вакантною вже зараз, для частини буде формуватися кадровий резерв з кандидатур, що надійдуть в результаті відкритого пошуку.

Перевага буде надана кандидатам, які мають досвід реалізації успішніх проєктів у будь-яких сферах, досвід навчання або роботи за кордоном, у профільних міжнародних комапніях чи організаціях, володіють іноземними мовами, в першу чергу, англійською, хорошими управлінськими здібностями, високими морально-етичними якостями (адже ми не хочемо міняти одних корупціонерів на інших) та готові служити інтересам держави та народу.

Я розумію, що державна служба зараз не може запропонувати багато у матеріальному плані, однак я глибоко переконаний, що державна служба у цей переламний момент в історії країни є унікальною можливістю реалізувати себе, застосувати свій потенціал задля побудови якісно нової країни, в якій всі ми прагнемо жити і яку хочемо залишити в спадок своїм дітям.

Свої резюме надсилайте на ел.адресу: hr@menr.gov.ua

До резюме додавайте супровідний лист із зазначенням сфер та посад, на яких Ви готові працювати, та Вашим баченням основинх викликів та пріоритетів роботи у цих сферах.

З огляду на велику кількість резюме, які ми очікуємо отримати, ми не зможемо надати відповідь кожному апліканту. Ми будемо контактувати лише з тими кандидатами, що будуть відібрані для подальших співбесід.

Чекаємо на вас! Почнемо будувати меритократію з Мінприроди!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *