Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Друзі, перший тиждень груп психологічної підтримки для громадських активістів_ок та волонтерів_ок відбувся. Раді повідомити, що ми продовжуємо групи, так як отримали чимало запитів та питань щодо них. 

Час залишаємо той же, що і був: понеділок 18.00-20.00 та четвер 10.00-12.00. Якщо будуть зміни, ми повідомимо. Посилання на групи приходить зареєстрованим учасникам_цям. Зареєструватися тут: https://cutt.ly/xFZKB0T

За перший тиждень груп ми працювали над темами: в якому емоційному та безпековому стані учасники_ці груп перебувають зараз, адаптації до війни, способів самопідтримки та стабілізації психоемоційного стану в кризових умовах, як бути в умовах невизначеності із роботою, в які психологічні й екологічні ігри та вправи можна грати із дітьми, або рекомедувати їх батькам. 

Групи відкриті, це означає, що на кожну нову групу можуть приєднуватися нові учасники. Проте на групах діють правила анонімності та конфіденційності, безоціночного ставлення одне до одного та поваги. Правила важливі для відчуття безпеки та довіри у нашому віртуальному просторі. Це означає, що ваших імен, проблем та історій ніхто і нікуди не розголошує, лише в узагальненій формі, які ось у цьому пості вище.

Нам дуже важливо надавати підтримку знайомим, колегам, дружнім організаціям, усьому громадському сектору, які працюють, волонтерять не покладаючи рук, часто день і ніч. Підтримуємо себе, щоб бути опорою для інших.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції в Україні в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *