Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Папір зі вторинної сировини знайти в Україні не так легко, тому Зелена Хвиля розпочинає збір інформації про місця, де реалізується папір із вторинної сировини.

Клуб А4 - тут можна придбати папір із вторинної сировини
Клуб А4 - тут можна придбати папір із вторинної сировини

1. Зелена крамничка Клубу А4, в якій відповідно  продаються зелені тобто екологічно дружні товари для офісу.

Представлено папір зі вторинної сировини від 3 виробників:

  • Xerox Recycled Pure

На 100 відсотків складається з вторинної сировини. Процеси виробництва Xerox Recycled Pure відповідають стандартам ISO 14001 або EMAS для управління впливом на навколишнє середовище. Екологічне маркування: Blue Angel, Nordic Ecolabel. Білизна 106 СIA. Вартість – 42 грн. за упаковку 500 аркушів.

  • Nautilus Super White

На 100% виготовлений з відновленої сировини, відбілений без хлору. Папір класу А виробництва австрійського концерну Mondi Business Paper. Має найвищий рівень білості для паперу з відновленої сировини – 146 СIA. Вартість – 35.50 грн. за упаковку 500 аркушів.

  • Офісний папір з вторинної сировини марки BOGUS

На 100% виготовлений з відновленої сировини. Відбілений без хлору. Білизна 92 СIA. Вартість – 33 грн. за упаковку 500 аркушів.

2. ТОВ “Ірмід”

Реалізує папір із вторинної сировини торгової марки Nautilus виробництва австрійського концерну Mondi Business Paper. Мінімальний обсяг реалізації – 5 упаковок (1 ящик). Вартість 36,80 за упаковку. Адреса – Київ, вул. Воровського, 5 (вхід між 3-ім та 5-тим номером). Телефон для контактів – 235-77-71.

Папір із вторинної сировини
Папір із вторинної сировини

Знаєте ще місця, де продають папір із вторинної сировини? Пишіть нам!

Читайте також: Подаруй дереву кільце! Здавай макулатуру та повідомляй про пункти прийому у своєму місті!

10 коментарів

  1. скажіть-но, а в Україні виробляють такий папір? Або: що роблять з зібраною макулатурою?

    • На жаль на території України не існує повного циклу виробництва офісного паперу. Так званий «український» випускає Дніпропетровська паперова фабрика, що імпортує папір компанії UPM-KYMMENE в рулонах, ріже по замовленому формату та продає під власною торговою маркою. А вся вторинна сировина переробляється на картон та інші паперові вироби низької якості.

  2. До речі, я на Петрівці купувала продукцію видавництва “Школярик” – зошит загальний 80 аркушів формату А6, з eco friendly kraft paper – не впевнена, що то вторинний папір, треба б вияснити, чому там “еко-дружній” написали :) Продавець сказав, що були і звичайного розміру А5 зошити, але розлетілися дуже швидко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *