Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

30 серпня кругосвітня автомобільна гонка із нульовими викидами “Zero Emissions Race” прибула до України.

Zero emissions race в Україні
Zero emissions race в Україні

Учасники перегонів пишуть, що на кордоні з Україною їм вдалося уникнути величезної черги й витратити на митниці всього годину, але вже за 100 метрів після кордону їх зупинили працівники державної автоінспекції – подивитися, що за дивні автомобілі приїхали до України. Це було перше, але далеко не останнє знайомство із працівниками ДАІ – надалі учасники гонки просто втратили рахунок подібним зупинкам.

Zero Emission race
Електричні автомобілі викликали цікавість в працівників ДАІ

Далі була невеличка зупинка в м. Чоп, під час якої автомобілі підзарядилися, а учасники перегонів ближче знайомилися із представнкиами Всесвітнього фонду природи в Україні, які їх супроводжують під час мандрівки Україною. Потім – місто Сколе із частуванням українськими стравами та народними піснями від гарних українських дівчат. Електричні автомобілі теж не залишилися без уваги – заряджалися під наглядом працівників міліції та зацікавлених місцевих жителів.

Електричні автомобілі викликають інтерес в українців
Електричні автомобілі викликають інтерес в українців
Українські містечка ще не дуже готові до зарядки електричних автомобілів
Українські містечка ще не дуже готові до зарядки електричних автомобілів

Після нічного відпочинку у м. Броди розпочалася подорож до столиці України.

Електромобілі.
Дощ електромобілям - не перешкода

Учасники гонки відзначають, що були вражені українськими автозапрвочними станціями, адже всі вони мали розетки на вулиці та дозволяли підзарядити електромобілі, що важко зустрітити навіть в Західній Європі.

Zero emissions race
Zero emissions race

Після Києва Zero Emission Race рушила через Батурин до Москви.

Читайте також публікацію Ольги Веснянки на Німецькій Хвилі “На електромобілях у майбутнє: ZERO race в Україні” та фоторепортаж.

Фото zero-race.com та Zero Race на FB.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *