Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Екоклуб “Зелена Хвиля” та Національний екологічний центр України розпочинає проєкт “Зелений кінотеатр та Екочитання”. 6 жовтня о 18:00 в 3 корпусі 213 аудиторії (зелена аудитотрія) відбудеться семінар-дискусія “Про деякі напрямки глибинної екології”. Запрошений гість В.І.Постников.

Глибинна екологія – це одне з значних соціальних та філософських рухів нашого часу. Це рух – опір проти домінування людини над природою. Пошук нового сенсу життя в механістичному та аморальномі світі.

Короткий екскурс в історію, основні напрямки та переспективи для XXII сторіччя (Це не помилка :).

20 жовтня о 18:00 в 3 корпусі 213 аудиторії (зелена аудиторія) показуватиметься фільм “Прекрасне зелене – La belle verte”.

Міла (Coline Serreau) прибуває на нашу прекрасну зелену Землю з іншої планети, де люди живуть набагато ближче до природи. На Землі вона знайомиться з Максом (Vincent Lindon), його родиною та іншими людьми, на прикладі яких дізнається про всю несуразніть нашого сучасного систематизованого технократичного світу. Однак Міла має унікальні здібності, вона вміє відключати людей від системи, після того люди стають тими, кими вони є насправді і починають себе вести відверто, іноді навіть абсурдно і несистемно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *