Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

11-12 жовтня в м.Києві відбувся тренінг з лісової педагогіки.

11 учасників та учасниць доєдналися до цікавого навчання, щоб впроваджувати набуті знання у подальшій діяльності. 

Тренеркою виступила голова Громадської організації «АГЕНТСТВО СПРИЯННЯ СТАЛОМУ РОЗВИТКУ КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ “ФОРЗА” Леся Лойко, а організаторами заходу ГО УЕК “Зелена Хвиля”.

Два дні навчання були присвячені розгляду теоретичних матеріалів та активному використанню їх на практиці. Учасники досліджували формати взаємодії лісової педагогіки, а також вчилися використовувати різноманітні методики для роботи з цільовою аудиторією: вихованцями дитячих садочків, школярами та школярками, молоддю, дорослими, сім’ями з дітьми та ін.

Лісова педагогіка – це важлива частина екологічної освіти, адже це вчення про лісову екосистему та сталий спосіб життя на прикладі лісу. У процесі навчання лісовій педагогіці використовуються елементи гри, за допомогою якої відбувається усвідомлення свого місця в екосистемі, розуміння взаємозв’язків у природі, зміна у поведінці в бік сталого розвитку.

З матеріалами тренінгу можна ознайомитися за посиланнями:

Лісова педагогіка: мета, завдання, приклади

Об’єкти еко-навчання

Цей захід був організований в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *