Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Еколуб “Зелена хвиля” та Національний екологічний центр України продовжують проводити Екочитання. Незабаром 14 лютого, і тому вже зараз на вулицях великих міст України активізувалась незаконна торгівля первоцвітами – ранньоквітучими рослинами, занесеними до Червоної книги України.

Чому ці рослини зникають? Яким чином побудована злочинна схема торгівлі первоцвітами? Які наслідки знищення первоцвітів для природи і чому варто бити на сполох? Яке покарання очікує порушників (і торговців, і покупців весняних квітів)? Відповіді на ці та багато інших запитань ви отримаєте, завітавши на нашу лекцію. Також ви дізнаєтесь подробиці з історії боротьби з торгівлею первоцвітами в Україні та побачите унікальні кадри оперативної фотозйомки, підготовлені природоохоронцями.

Найперше відвідати лекцію запрошуємо журналістів; адже саме від вас залежить, чи дізнаються широкі верстви населення про цю проблему та шляхи її вирішення.

По завершенні лекції активісти боротьби з торгівлею первоцвітами розкажуть, що можна зробити для того, щоб самотужки стати на заваді незаконній торгівлі зникаючими рослинами.

Лекція відбудеться в середу, 9 лютого, о 18.00 в 3 корпусі, каб. 213 (Зелена авдиторія) НаУКМА (конт. тел. 097-1000-473). Тривалість лекції 1 година.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *