Світовий конгрес МСОП є найбільшою та найбільш важливою подією зі збереження різноманіття у світі. Він проводиться кожні чотири роки з метою покращення управління природним середовищем для людського, соціального та економічного розвитку.
У 2012 році Світовий конгрес з охорони природи був проведений з 6 по 15 вересня 2012 року в Чеджу, Республіка Корея. Керівники уряду, державний сектор, неурядові організації, бізнес, агенції ООН та громадськії організації обговорювали, дебатували та знаходили рішення для вирішення найбільш актуальних проблем навколишнього середовища та розвитку країн світу.
Ефективні результати по збереженню біорізноманіття не можуть бути досягнуті охоронцями природи поодинці. У 2012 році Всесвітній конгрес МСОП став місцем, де учасники забули про розбіжності та проводили спільну роботу задля розробки засобів і механізми для ефективного управління навколишнім середовищем, задля залучення усіх верств суспільства, щоб поділитися з усіма і обов’язками, і вигодами від збереження природи.
Конгрес складався з двох основних компонентів:
Темою цьогорічного конгресу стала тема “Природа +”, слоган, який є простим і легко запам’ятовується, а також який охоплює основне значення природи та її природний зв’язок з кожним аспектом нашого життя:
Конгрес вивчив багато з найбільш гострих екологічних проблем та пов’язані з ними виклики розвитку.
До складу делегації від України ввійшли представник від Міністерства екології та природних ресурсів та представники від громадських організації, що є членами МСОП, а саме громадська природоохоронна організація Національний екологічний центр України та Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина». Матеріали українського екологічного клубу «Зелена Хвиля» були також представлені на конгресі.
Більш детальну інформацію шукайте на сайті конгресу МСОП.
Стаття написана за матеріалами http://www.
ГО УЕК "Зелена Хвиля" активно використовує інструменти i-tree, які є допоміжними у оцінці екосистемних послуг…
Ділимося чудовою новиною та ще одним корисним інструментом, щодо оцінки екосистемних послуг! Україна тепер -…
11 жовтня нашими фахівцями проведено зустрічі з учнями науково-дослідницької школи "Базис", а також зі студентами-магістрами…
Нещодавно координаторка проєкту i-Tree4UA Олена Козак завітала до Центр якості місцевого самоврядування . Громадська організація сприяє…
Декілька місяців тому ми запустили коротку гугл-форму у наших соцмережах, де хотіли з'ясувати, наскільки ж…
Запрошуємо долучитися до опитування! Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному…