Notice: Undefined variable: page_title in /var/www/vhosts/ecoclubua.com/ecoclubua.com/public/wp-content/themes/ecoclubua/single.php on line 11

Світовий конгрес МСОП є найбільшою та найбільш важливою подією зі збереження різноманіття у світі. Він проводиться кожні чотири роки з метою покращення управління природним середовищем для людського, соціального та економічного розвитку.

У 2012 році Світовий конгрес з охорони природи був проведений з 6 по 15 вересня 2012 року в Чеджу, Республіка Корея. Керівники уряду, державний сектор, неурядові організації, бізнес, агенції ООН та громадськії організації обговорювали, дебатували та знаходили рішення для вирішення найбільш актуальних проблем навколишнього середовища та розвитку країн світу.

Ефективні результати по збереженню біорізноманіття не можуть бути досягнуті охоронцями природи поодинці. У 2012 році Всесвітній конгрес МСОП став місцем, де учасники забули про розбіжності та проводили спільну роботу задля розробки засобів і механізми для ефективного управління навколишнім середовищем, задля залучення усіх верств суспільства, щоб поділитися з усіма і обов’язками, і вигодами від збереження природи.

Конгрес складався з двох основних компонентів:

  • Форум – центр громадських дискусій, що збирає представників усіх верств суспільства для обговорення найбільш актуальних питань збереження природи.
  • Асамблея членів – найвищий орган прийняття рішень МСОП. Унікальний глобальний екологічний парламент, який залучає уряди та неурядові громадські організації – великі та малі, національні та міжнародні – до прийняття спільних рішень.

Темою цьогорічного конгресу стала тема “Природа +”, слоган, який є простим і легко запам’ятовується, а також який охоплює основне значення природи та її природний зв’язок з кожним аспектом нашого життя:

  • Природа + Клімат
  • Природа + Харчування
  • Природа + Розвиток
  • Природа + Народ та уряд
  • Природа + Життя

Конгрес вивчив багато з найбільш гострих екологічних проблем та пов’язані з ними виклики розвитку.

В Кореї відбувся Світовий конгрес МСОП
В Кореї відбувся Світовий конгрес МСОП

До складу делегації від України ввійшли представник від Міністерства екології та природних ресурсів та представники від громадських організації, що є членами МСОП, а саме громадська природоохоронна організація Національний екологічний центр України та Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина». Матеріали українського екологічного клубу «Зелена Хвиля» були також представлені на конгресі.

Більш детальну інформацію шукайте на сайті конгресу МСОП.

Стаття написана за матеріалами http://www.iucnworldconservationcongress.org/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *